HORNONITRIANSKE MÚZEUM V PRIEVIDZI

Týždeň vedy a techniky na Slovensku

Týždeň vedy a techniky na Slovensku 2022, s výstižným mottom Zážitkami k vede, sa bude po uplynulých dvoch rokoch konať opäť naživo. Pripravených je viac ako 200 sprievodných podujatí pre všetkých nadšencov vedy a techniky v rámci celého Slovenska.

Zaujímajú vás výdobytky vedy a technické objavy, chcete sa nielen veľa dozvedieť, ale i porozumieť svetu okolo nás? Zúčastnite sa na podujatiach v rámci Týždňa vedy a techniky na Slovensku 2022 (TVT 2022), ktorého devätnásty ročník sa začne v pondelok 7. novembra a potrvá do nedele 13. novembra 2022. Celkovo prinesie desiatky prezentácií, prednášok, festivalov, workshopov, súťaží, podcastov, besied či výstav, ako i rôzne ďalšie podujatia.

TVT 2022 sa koná v mestách po celom Slovensku. Po dvoch rokoch vynútenej prestávky, počas ktorých sa podujatie konalo prevažne online, tak môžete opäť naživo zažiť rôzne vedecké aktivity. Hornonitrianske múzeum v Prievidzi sa do programu Týždeň vedy a techniky na Slovensku 2022 zapája sprievodným podujatím k výstave Minerály - majstri tvarov a farieb.

Týždeň vedy a techniky na Slovensku 2022

Fotogaléria

12 fotografií