Hlavná stránka / Aktuality / Ocenení múzejníci

Ocenení múzejníci

Ocenení múzejníci

Každoročné poďakovanie a ocenenie úspešných a jubilujúcich inštitúcií, kolektívov a jednotlivcov v oblasti kultúry za uplynulý rok prinieslo v úvode roka 2013 pre Hornonitrianske múzeum v Prievidzi trojnásobný úspech.

"Za osobitný prínos k rozvoju kultúry hornej Nitry" cenu Združenia pre rozvoj regiónu horná Nitra dostala múzejná pracovníčka Janka Košťálová. Cenou predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja "Za tvorivý čin roka" v oblasti muzeálnych činností a pamiatok bol za realizáciu konferencie Pedagogika v múzeu - Múzeum v pedagogike poctený kolektív pracovníkov oddelenia informácií a marketingu Hornonitrianskeho múzea v Prievidzi. A napokon pamätný list riaditeľky Hornonitrianskeho múzea v Prievidzi "Za dlhoročnú múzejnú činnosť" v rámci podujatia Kultúra 2012 patrí pracovníčke múzea Eve Schniererovej.

Nech sú tieto pocty pre všetkých ocenených zadosťučinením i výzvou k ďalšiemu kvalitnému, verejnosti prospešnému, nebojácnemu boju na poli kultúry.


Súvisiace podujatie - Kultúra 2012

Slávnostný večer spojený s poďakovaním a ocenením úspešných a jubilujúcich inštitúcií, kolektívov a jednotlivcov v oblasti kultúry za rok 2012.
... viac >>